Дурість позбавлення Саакашвілі громадянства є багатовимірною – політолог

352
На думку політолога, позбавлення громадянства Саакашвілі - справжня дурість

Позбавлення громадянства Саакашвілі – це «регіональна» логіка. Навіщо ускладнювати себе підготовкою до виборів, якщо можна просто «вибивати» опонентів з гри завчасно? Коли так думають люди з трьома класами освіти та сертифікатом «Каліфорнійської академії наук», їм можна це пробачити, однак пробачати таке мислення керівництву країни – не можна.

Таку думку висловив у своєму Facebook політолог Петро Олещук.

«Дурість позбавлення Саакашвілі громадянства – багатовимірна. По-перше, сам Порошенко це громадянство й надав. За пришвидшеною процедурою, через «важливість» Саакашвілі для держави. Тепер він сам себе «висікає» за власне ж порушення закону», – підкреслив експерт.

По-друге, за його словами, через «антикорупційну риторику» Саакашвілі Порошенко дає всім опонентам в руки залізобетонний аргумент: президент боїться викриття корупційних схем.

Крім того, він висловив переконання, що Саакашвілі таким чином набуває додаткової політичної ваги.

«Цього капіталу позбавити його вже не вийде. Без громадянства він не може балотуватися, але це деталі. Найголовніший його капітал – ім’я та репутація. І він може легко зайняти нішу «гуру», який буде скайпом виголошувати промови й закликати підтримати тих або інших політиків. І такий Саакашвілі може бути небезпечішним, аніж рядовий політик і ведучий власного ток-шоу», – підсумував фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв