Міграційна служба не хоче показувати лист Луценка, за яким у Саакашвілі забрали громадянство

355
У ДМСУ категорично відмовляються показати лист ГПУ, на основі якого Саакашвілі позбавили українського громадянства

Очільник Державної міграційної служби України Максим Соколюк відмовився офіційно надати нардепу Юрію Дерев’янку копію листа від Генерального прокурора Юрія Луценка, на основі якого Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства.

Відео, як представники «Руху нових сил» домагались зустрічі з Соколюком, вони оприлюднили у своєму Facebook.

За їхніми словами, глава ДМСУ 4 години переховувався від них у своєму кабінеті, а коли все ж вийшов, то не захотів надавати жодних документів, на підстав яких Саакашвілі позбавили громадянства, навіть позафракційному нардепові Юрію Дерев’янку.

На питання народного депутата, які саме дані в документах Саакашвілі не відповідають дійсності, глава Міграційної служби заявив, що не пам’ятає точно цієї інформації.

Лист від ГПУ, на підставі якого у Саакашвілі забрали українське громадянство, Соколюк показувати відмовився, пославшись нібито на те, що їхній юрист не дозволяє цього робити, оскільки для цього потрібен дозвіл Генеральної прокуратури.

У міграційній службі нам навіть не змогли пояснити на підставі чого Саакашвілі позбавляють громадянстваСпочатку голова Міграційної служби Соколюк переховувався від нас 5 годин, а після того як наважився вийти не зміг пояснити, які саме дані в документах Саакашвілі не відповідають дійсності.Чому Генпрокуратура двічі відмовляла у екстрадиції Саакашвілі до Грузії, оцінивши це як політичне переслідування, а Міграційна служба оцінює це як підставу для того, щоб позбавити Михайла Саакашвілі громадянства???Чи усвідомлює Соколюк він те, що чинить не по закону? Чи розуміє він, що взяв участь у вибірковому припиненні громадянства, у вибірковому правосудді? Чи готовий він відповідати за свої рішення?Yuriy Derevyanko / Юрій Дерев'янко, Семен Кривонос, Ivan Slobodianyk, Микола Неділько, Максим Иванищевhttps://rns.org.ua/last-news/golova-migratsiynoyi-sluzhbi-vidmovivsya-pokazati-list-gpu-na-pidstavi-yakogo-saakashvili-pozbavili-gromadyanstva-video/

Опубліковано РУХ НОВИХ СИЛ 29 липня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв