Бойовики ОРДЛО катували українську блоґерку-інваліда

559
Бойовики ОРДЛО катували українку з обмеженими фізичними можливостями

29 липня бойовики ОРДЛО відпустили українського блоґера Людмилу Сурженко зі слідами фізичного впливу.

Про це у Facebook повідомив  заступник очільника Луганської ОДА Юрій Клименко.

За його словами, Сурженко самостійно вдалось перетнути КПВВ Станиця Луганська у важкому психологічному стані, після чого їй було надано необхідну медичну допомогу.

Луганчанку Людмилу Сурженко (псевдонім у соцмережах – Людмила Ясная) затримали 13 липня у Луганську під час перетину лінії розмежування в районі КПВВ Станиця Луганська, на блокпосту бойовиків так званої ЛНР.

13 липня у м.Луганську під час перетину лінії розмежування в районі КПВВ Станиця Луганська, на блокпосту бойвиків ЛНР, п…

Опубліковано Юрієм Клименком 30 липня 2017 р.

Приводом для затримання стало невиконання Сурженко команд терористів.

Клименко уточнив, що вона є інвалідом дитинства по слуху, користується слуховим апаратом, на якому на той час вийшли з ладу акумулятори.

У подальшому «МДБ ЛНР» здійснювало тиск на українську громадянку, в тому числі фізичний (плоскогубцями пошкоджено палець на руці) з метою оприлюднення у подальшому відео із її «зізнаннями»  у роботі на українські спецслужби.

29 липня Сурженко було відпущено на волю.

«Обласна влада надає Людмилі всю необхідну допомогу. Підготовлені звернення до міжнародних організацій та судових інстанцій з приводу кричущого порушення прав людини! Черговий матеріал для гаазького трибуналу», – підкреслив чиновник.

Коментарi

Коментарiв