Росія готувала другу Чечню в Україні 20 років тому: в мережі показали пророче відео

695
Перший президент республіки Ічкерія Джохар Дудаєв понад 20 років тому заявив про плани Кремля захопити Крим

Перший президент республіки Ічкерія Джохар Дудаєв ще 1995 року заявляв про плани Кремля захопити Крим. Відео з його зверненням опублікував український  волонтер Мирослав Гай.

«Росія готувала цю війну десятиліттями. Майдан завадив Кремлю завершити все задумане, однак не змусив відмовитися від своїх планів. Слухайте кожне його слово», – підкреслив Гай.

На відео Джохар Дудаєв попереджає про розростання народовбиств до серйозних розмірів, якщо міжнародна спільнота не зупинить Росію та не притягне до кримінальної відповідальності політиканів, які вибухнули.

«Уже увесь Кавказ прямо чи опосередковано залучено у цю військову авантюру. І я думаю, далі плани (Кремля – ред.) були такими, що розправитися з Чечнею, а потім взятися за Крим. Є у мене документальні свідчення, що в Криму заготовано подібний сценарій», – наголосив політик.

Еще в 1995 году, великий сын своего народа Джохар Дудаев сказал, что у него есть доказательства подготовки захвата Крыма. РФ готовила эту войну десятилетиями. Майдан помешал Кремлю завершить все задуманное, но не заставил отказаться от своих планов. Слушайте каждое его слово.

Опубліковано Miroslav Gai 29 липня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв