За цей відстій безбожно деруть ціни – латвійський учений про відпочинок у Криму

608
Відомий учений розповів, як окупанти деруть шалені ціни за ніякий сервіс у Криму

Ціни на відпочинок в окупованому Росією Криму з сервісом низького рівня дуже завищені. Про це розповів латвійський вчений Сергій Талк, додавши на підтвердження своїх слів фото з цінами на відпочинок у санаторії окупованого Криму та готелі у Греції.

На оголошенні зображено вартість туру в окупований Крим, який коштує від 25 тисяч рублів (близько 11 тисяч гривень) та Грецію, де відпустка обійдеться від 16 тисяч рублів (близько 7 тисяч гривень).

«Серпень – розпал сезону, але дивна річ, народ настирливо уникає нашої «всесоюзної здравниці» Криму. Досить поглянути на це оголошення, щоб зрозуміти, що за 16 тисяч ви отримуєте європейську країну, середземноморське харчування, прекрасні французькі та італійські вина, фрукти і готель європейського рівня. А за 25 – підлатаний радянський санаторій з ліжками «панцирна сітка», кашею «Дружба» на сніданок і алюмінієвим чайником з розхитаною ручкою, на якому кострубатою фарбою написано слово «кава». До кави це, звичайно, жодного відношення не має», – підкреслив Талк.

«Ясна річ, дурнів у цю діру їхати нема. Як і нема совісті у кримчан, які безбожно деруть ціни за весь цей відстій. Із такою бізнес-моделлю їх чекає амба і курортний збір», – спрогнозував учений.

Август – разгар сезона, но странное дело, народ назойливо избегает нашей всесоюзной здравницы Крыма. Достаточно взгляну…

Опубліковано Сергеєм Талком 29 липня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв