Експерт: Спецконфіскація – чудовий інструмент для боротьби з політичними опонентами

318
У Мін'юсті наполягають на законці про спецконфіскацію, однак експерт переконаний - це не на часі

У розпіареній владою спецконфіскації не буде жодного сенсу, доки в Україні немає справедливого суду. В іншому разі постійно будуть претензії, що рішення неправосудне чи має політичні мотиви. Про це розповів політолог Володимир Воля, оцінюючи позицію Міністерства юстиції щодо того, що Україні потрібен закон про спецконфіскацію.

«В Україні ніхто не вірить судам. Також ситуацію ускладнює велика кількість останніх гучних справ та обвинувачення на адресу правоохоронних органів. Доки є підстави говорити про політичні мотиви, доки не буде проведена судова реформа, доти всі опиратимуться ухваленню закону про спецконфіскацію», – підкреслив політолог у коментарі Слову і Ділу.

Він запевняє – без необхідної системи всі мають побоювання, що під час спецконфіскації судові рішення призведуть фактично до рейдерства, а процес відбуватиметься під політичним впливом.

«Спецконфіскація – це чудовий інструмент для боротьби з політичними опонентами», – переконаний Воля.

Також він зауважив, що у цій ситуації слід звертати увагу на позицію Заходу, який також нарікає на судову систему та корупцію в Україні.

«Так, закони не ідеальні, але набагато важливіше, щоб працювали суди. Правосуддя немає за будь-якими законами, тому що немає належної системи. Тому відбувається затягування процесу, а противники спецконфіскації дійсно мають чим підкріпити свою позицію. Поки існують вищеназвані фактори, існуватиме й аргумент, що спецконфісація недоречна», – підсумував фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв