Луценко проігнорував заяву про злочин його заступника

336
Луценко відмовчується щодо заяви про злочин власного заступника

Генеральний прокурор України Юрій Луценко досі не відреагував на заяву про злочин свого заступника з питань слідства Юрія Столярчука.

Про це керівник Департаменту спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк, який і подав заяву, повідомив у коментарі Укрінформу.

«Я написав заяву 21 липня. Термін розгляду для заяви про злочин – 24 години. На даний час реакції на неї немає», – підкреслив прокурор.

Він також зауважив, що у заяві виклав інформацію про систематичне використання Столярчуком своїх повноважень для зміни слідчих підрозділів, аби таким чином усунути слідчих, котрі не виконують вказівки, спрямовані на уникнення відповідальності фігурантами кримінальних справ.

На думку Горбатюка, дії заступника генпрокурора підпадають під дію ст. 343 ККУ – втручання в діяльність працівника правоохоронного органу з метою прийняття неправомірних рішень.

Крім того, очільник Департаменту спецрозслідувань апелює до ст. 43 КК, відповідно до якої він не може виконувати «злочинні накази» Столярчука.

За словами Горбатюка, саме тому він не передає Головному слідчому управлінню ГПУ дві кримінальні справи щодо голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка, як того вимагає заступник генпрокурора з питань слідства.

Водночас, Столярчук поскаржився у Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів на невиконання Горбатюком його рішення про передачу зазначених кримінальних справ.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв