У США оцінили загрозу повномасштабного наступу Росії на Україну

616
За словами Ходжеса, повномасштабний наступ Росії на України поки є малоімовірним

Повномасштабний наступ Росії поки виглядає малоймовірним. Однак, Кремль активно модернізує армію, до того ж, росіяни дуже непередбачувані – і ці фактори насторожують. Про це розповів командувач армією США в Європі Бен Ходжес в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

«В Росії немає ЗМІ, ніхто не знає, що вони роблять, вони загрозливо говорять про гонку ядерних озброєнь. Вони відтворили ударні формування, такі як 1-а гвардійська танкова армія. Вони дуже активно модернізують свою армію. Тому східні європейці, включаючи українців, хвилюються з приводу російської військової сили», – зазначив командувач армії Сполучених Штатів в Європі.

На цьому тлі він запевнив, що повномасштабна агресія Росії в Україні виглядає малоймовірною, оскільки незрозуміло, якою буде мета нападу.

«Я впевнений, що мета Росії в Україні – зробити все, щоб Україна ніколи не вступила в ЄС, ніколи не вступила в НАТО, не змогла повністю інтегруватися із Заходом економічно. Так що я думаю, що вони використовують всі доступні способи для цього», – резюмував Ходжес.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв