Партії Савченко і Рабіновича створені для примноження бардаку – політолог

380
Експерт переконаний - партія Савченко потрібна для примноження хаосу

Політсили Надії Савченко і Вадима Рабіновича створені, аби підтримувати хаос в українській політиці, тому результат на парламентських виборах є другорядним. У цьому запевнив політичний експерт Михайло Басараб, коментуючи останні дані опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

На переконання політолога, натхненники створення цих партій і їхні спонсори не мають головної мети потрапляння до парламенту.

«Вони хочуть використати ці сили у певних комбінаціях, спрямованих на виснаження конкурентів і хаотизацію виборчого процесу», – підкреслив Басараб у коментарі 24.

За його словами, за цими силами стоїть Кремль. Наслідки ж діяльності ворожих сил, стверджує фахівець, можна побачити у тому, що масштабна компанія, спрямована на дискредитацію нинішнього політичного режиму, призвела до високого рівня недовіри до всього політичного класу.

Як запевнив експерт, саме це демонструє соціологічне опитування, згідно з яким партія Надії Савченко набрала б лише 1,7% голосів у випадку проведення виборів. Це дослідження громадської думки не виявило явних фаворитів.

Очевидно, вважає політолог, в Україні немає політичної сили, яка може з упевненістю перемогти на виборах.

Крім того, Басараб не став заперечувати, що виборча кампанія може внести свої корективи, однак ситуація змінюється занадто швидко, аби давати будь-які чіткі прогнози.

«За 2 роки до виборів у політиці може виникнути і згаснути не одна політична сила», – підсумував фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв