Журналіст: Позбавлення Саакашвілі громадянства – найгрубіша помилка Банкової

264
Позбавлення Саакашвілі громадянства - найгірший хід Банкової?

Рішення про позбавлення громадянства України Міхеїла Саакашвілі – найгрубіша помилка Банкової. У цій ситуації Президент Петро Порошенко виступив навіть піарником екс-очільника Одеської ОДА, оскільки в Україні про нього уже почали забувати. Про це розповів журналіст і блоґер Роман Шрайк.

За словами Шрайка, рішення щодо громадянства Саакашвілі було необдуманим та помилковим для Порошенка, оскільки хоча й колишнього грузинського лідера тепер стане менше у українському інформаційному просторі, у Європі та США його сприймають, як успішного президента-реформатора. Відтак, іноземні політики прислуховуватимуться до його слів.

«У Саакашвілі добрі стосунки із республіканцями, адже він був президентом Грузії за правління Джорджа Буша-молодшого. Більше того. Він добре знайомий і з нинішнім президентом США Дональдом Трампом», – підкреслив журналіст в ефірі ZIK.

Тому, переконаний він, навряд чи  така людина як Саакашвілі, перебуваючи закордоном, мовчатиме. У спілкуванні з іноземною пресою він не пропустить можливості розкритикувати нинішню українську владу.

«Він розказуватиме іноземним журналістам те, що сказав зразу: «Україна – прекрасна держава, а Президент Порошенко і його оточення – погані люди, із якими треба боротися», – спрогнозував блоґер.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв