Генпрокурор України відзвітував перед Радою Європи

173
Генеральний прокурор України Віктор Шокін відзвітував про ситуацію з запровадженням реформ під час зустрічі з представниками Моніторингового комітету Ради Європи.

Генпрокурор України відзвітував перед Радою Європи
3 лютого цього року відбулася зустріч Генерального прокурора України Віктора Шокіна з представниками Парламентського комітету Ради Європи: співдоповідачем Комітету ПАРЄ з питань дотримання обов’язків та зобов’язань державами-членами Ради Європи Акселем Фішером і заступником голови Моніторингового департаменту ПАРЄ Басом Кляйном. У обговоренні також узяли участь керівник Офісу Ради Європи в Україні Владімір Рістовскі та керівники структурних підрозділів ГПУ, − йдеться в повідомленні прес-центру українського відомства.
Шокін відзвітував перед дипломатами РЄ про формування місцевих прокуратур в Україні відповідно до запланованої реформації відомства, призначення керівників цих структур за результатами конкурсного відбору. Особливу увагу високопосадовець акцентував на питанні створення Спеціальної антикорупційної прокуратури й обов’язках Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань.
Нагадаємо, ЗМІ поширюють інформацію про те, що під час зустрічі української й німецької делегацій представники ФРН вимагали відставки Генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Коментарi

Коментарiв