Над незадекларованим будинком начальника департаменту ГПУ збили дрон

305
Активісти чекають реакцї правоохоронців на збитий дрон над незадекларованим будинком Бедриківського

Над будинком керівника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ГПУ Володимира Бедриківського був збитий дрон. Про це повідомив член громадської ради НАБУ Олексій Гриценко.

«Під час зйомки дроном будинку, який було незадекларовано, начальника департамента ГПУ Бедриківського наш дрон було збито з вогнепальною зброї після певної кількості пострілів з території, де він живе. Ми з Олегом Пушою викликали поліцію і чекаємо наряд», – зазначив він.

Гриценко заявив, що зйомку будинку здійснювали за закликом Генерального прокурора Юрія Луценка, «який просив повідомляти про недоброчесних прокурорів і надавати таку інформацію».

Активіст також висловив сподівання на швидку реакцію правоохоронців.

«Сусідка віддала дрон, який впав на її територію. (…) Людина, схожа на Бедриківського, втекла до озера. На території 2 автівки, одна з яких ним задекларована», – пізніше додав Гриценко.

Під час зйомки дроном будинку,начальника департамента ГПУ Бедриківського наш дрон було збито з вогнепальною зброї після…

Опубліковано Олексієм Гриценком 31 липня 2017 р.

Нагадаємо, 2016 року журналістам стало відомо, що Володимир Бедриківський не вніс до декларації маєток під Києвом, записавши його на матір, яка мешкає у Чернівцях.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв