Путін наблизив свій крах, або Чому Трамп точно підпише антиросійські санкції

369
Путін власноруч наблизив свій крах санкціями від США?

Скорочення дипломатичного представництва США в Росії і призупинення права на користування американським посольством частиною приміщень зіграє проти Кремля, оскільки після цього президент Сполучених Штатів Дональд Трамп уже точно підпише закон про антиросійські санкції. Путін своїм кроком тільки наблизив свій крах. Такий прогноз зробив політичний експерт Сергій Постоловський.

За словами експерта, Кремль фактично затиснув Трампа в жорсткі рамки, коли він уже не може не підписати закон про розширення антиросійських санкцій.

«Якби у Кремлі утрималися від такого кроку, то Дональд Трамп ще міг би подумати, чи підписувати ухвалений Палатою представників і Сенатом закон про розширення антиросійських санкцій. Тепер у нього немає вибору. Інакше в США розпочнеться нова хвиля скандалу навколо Трампа», – запевнив політолог у коментарі 24.

Також він висловив переконання, що російський президент своїм рішенням про скорочення в Росії кількості американських дипломатів тільки наблизив свій крах, оскільки санкції стосуються і його найближчого оточення, яке буде дуже незадоволене.

До того ж, підкреслив Постоловський, Росії фактично немає чим відповідати на дії США. Москва не може дати адекватну санкційну відповідь Вашингтону – завдати удару по американській економіці. Тому, стверджує він, це крок більше розрахований на російських громадян.

«Однак санкції діятимуть, зараз буде осінь, потім зима, наростатиме незадоволення серед росіян діями влади, пройдуть акції протесту. Ризик у тому, що, коли Путіна заженуть у кут санкціями, він може розпочати більш масштабні військові дії на Сході України», – зауважив фахівець.

Проте, додав він, Трамп і Путін все одно шукатимуть точки дотику по Близькому Сході і по Україні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв