Олександр Солонько: В очах Парижа чи Берліна українська влада виглядає цинічно і лицемірно

281
Політичний аналітик Олександр Солонько

Раджу уважно вчитатися в інтерв’ю з послом Франції в Україні. Особливо в частині можливого законопроекту про «де окупацію». Тут мова не лише в уже знайомій зверхності французів (згадайте ситуацію з тим, як місцеві журналісти обурилися порівнянням загиблих українців та французів з відвертим натяком на різницю в їх цінності). А й про те, як вони реагують на якісь ініціативи Києва в принципі.

Не зважаючи на те, що проект, який було «злито» нічого інноваційного не пропонує та має купу концептуальних й цілком практичних недоліків і загроз, ставлення західних країн досить показове. «Проект розглядається в столицях», «будуть коментарі». Потім бачимо як німці реагують на нові санкції проти Росії від США, які ще й передбачають санкції проти тих, хто порушує самі санкції. Відверта критика та несприйняття. На фоні цього «злитий» недопроект українського закону виглядає як копірка від Медведчука. Тим більше, з огляду на те, як на неї реагують європейці порівняно із законом, який прийняли в США.

Загалом, корисно час від часу рвучко зривати маски. По реакції будемо бачити хто є хто. Та й не варто плекати ілюзій. В очах того ж Берліна чи Парижа українська влада виглядає не менш цинічно і лицемірно.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв