Окупація Криму і Донбасу триватиме іще десятиліттями – журналіст

267
На думку Цимбалюка, окупація Криму і Донбасу триватиме іще не одне десятиліття

Окупація Криму і Донбасу – це проблема, що триватиме іще десятиліттями, оскільки Росія не тільки не має наміру здавати захоплені території, а й розгортає нові військові з’єднання, щоб не допустити їх військового звільнення Збройними силами України.

Таку думку висловив відомий журналіст, кореспондент України в Москві Роман Цимбалюк в інтерв’ю Обозревателю.

«Мені б дуже хотілося, щоб війна закінчилася якомога швидше. Але політика РФ така, що захоплену військовим шляхом територію вони віддавати не мають наміру. І всіляко це демонструють як у Криму, так і на Донбасі», – підкреслив він.

За його словами, будь-який силовий спосіб призведе до бойового зіткнення з військовими частинами РФ, яка розгортає нові дивізії на кордонах з Україною: «Це ж все для нас, а не для НАТО. Я іноді читаю про те, що у нас вже є суперармія, тому давайте підемо бомбити Воронеж. Проте, мені здається, що це не вихід із ситуації»,

Крім того, він наголосив, що окупація Криму та Донбасу також грає і на користь України, оскільки з точки зору українського державного будівництва ця незалежність буде завойована в прямому сенсі цього слова.

«Однак є глобальний рівень, а є ще мама, яка втратила сина, і як це поєднати в одній голові, я не знаю. Тому ціна українського держбудівництва буде колосальною», – переконаний журналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв