ЄС закликав Кремль розпочати переговори з Україною щодо Криму

204
Депутати Європейського парламенту закликали владу Російської Федерації розпочати мирні переговори з Україною щодо деокупації Кримського півострова.

ЄС закликав Кремль розпочати переговори з Україною щодо Криму
Європарламент закликає Росію розпочати переговори з Україною й іншими сторонами про деокупацію Криму. Також вітається ініціатива української влади щодо початку обговорення питань щодо анексованого півострова в міжнародному форматі, − цитує LB.ua офіційне рішення ЄП щодо порушень прав людини на території Криму. 
Керівництво Європарламенту у своїй резолюції акцентувало увагу на тому, що скасування санкцій проти Російської Федерації залежить від моменту, коли українська влада відновить контроль над окупованими територіями. Дипломати також висловили обурення мілітаризацією анексованого півострова й можливістю розгортання російського ядерного озброєння у Криму. 
Високопосадовці закликали Кремль звільнити всіх політичних в’язнів, захоплених  у Криму. Зокрема йдеться про режисера Олега Сенцова, активістів Олександра Кольченка, Мустафу Дегерменджі й Алі Асанова та заступника голови Меджлісу кримскототатарского народу Ахтема Чийгоза.

Коментарi

Коментарiв