Очільник Мінфіну поскаржився на «активне проштовхування» справи проти нього

313
Олександр Данилюк розкритикував правоохоронну систему через справу проти нього

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив про лобіювання якнайшвидшого розслідування можливої ​​несплати ним податків.

Нагадаємо, 31 липня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і дозволив Державній фіскальної службі провести податкову перевірку щодо міністра фінансів Олександра Данилюка.

«Сьогодні (1 серпня – ред.) з юристами більш детально розібралися в звинуваченнях ГПУ, про які я вчора дізнався зі ЗМІ. При аналізі юридичних деталей цього процесу складається чітке враження, що справа проти мене активно проштовхується», – підкреслив очільник Мінфіну.

Крім того, він розповів своє бачення звинувачень Генеральної прокуратури, і висловив свою думку з приводу рішення суду.

За словами урядовця, при ухваленні рішення суд порушив багато норм законодавства, а також не врахував зміни, які відбулися в законодавчих актах, зокрема, в частині мораторію на проведення податкових перевірок.

Також Данилюк наголосив, що вважає правоохоронну систему заангажованою.

«Моє негативне ставлення до діючої заангажованої правоохоронної системи загальновідомо. Зміни просто перезріли. Правоохоронні органи повинні бути компактними, професійними, з чітким розподілом повноважень без дублювання і головне – деполітизованими», – підсумував міністр фінансів.

Щодо «аполітичності» ухвали суду про перевірку:Сьогодні з юристами більш детально розібралися в звинуваченнях ГПУ, про …

Опубліковано Олександром Данилюком / Oleksandr Danyliuk 1 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв