Лукашенка скоро не стане, а РФ зробить в Білорусі «палацовий переворот» – ветеран АТО

536
Лукашенку недовго залишилося керувати Білоруссю?

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розуміє, що доживає останні дні, а Росія не випустить країну зі сфери свого впливу. Про це розповів ветеран війни на Донбасі та офіцер запасу 95-ї омбр ЗСУ Мирослав Гай.

«Ми бачимо, що Бацька намагається втриматися між Європою та Росією: і до України він приїжджав, і досить гучні заяви лунали. Я думаю, що він розуміє, що доживає останні дні. На Білорусь очікують зміни, і РФ зробить все, щоб на той момент Білорусь відійшла не в бік європейської демократії, а увійшла в РФ. Росія зробить все, щоб не просто утримати Білорусь, не просто в сфері впливу, а, можливо, оголосити про створення нового, а-ля радянського конгломерату», – підкреслив Гай в ефірі Обозревателя.

За його словами, поки незрозумілою навіть є ситуація з настроями у білоруському суспільстві.

«Багато років сам Лукашенко зачищав все опозиційне поле. Там немає кому проводити революції. Все це поле зачищається моментально. Спробуйте в Білорусі вийти на центральну площу. Проходить п’ять хвилин, і вас замітає місцеве КГБ. Уявімо собі, що РФ робить «палацовий переворот», і з Бацькою щось відбувається. Чи будуть озброєні сили Білорусі підтримувати безпосередньо Білорусь?», – зауважив ветеран АТО.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв