ВРУ ухвалила черговий закон «безвізового пакета»

191
231 парламентар проголосував за ухвалення закону «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо розгляду судами позовів про примусове видворення або затримання іноземців та осіб без громадянства».

ВРУ ухвалила черговий закон «безвізового пакета»
Укрінформ зазначає, що, відповідно до документа, позови іноземців чи осіб без громадян, позовні заяви центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у галузі міграції, органів охорони держкордону або СБУ щодо примусового видворення громадян інших держав їхньої ідентифікації особи суд розглядатиме протягом 5 днів із моменту їх надання. Невідкладно розглядатимуть лише справи про затримання.
Додамо, 4 лютого Верховна Рада України також затвердила закон «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» з метою удосконалення процедури документування громадян. Відповідно до нормативного акта, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у галузі біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, зобов’язаний протягом місяця з моменту звернення особи ухвалити необхідне рішення в разі виявлення помилок у документації.

Коментарi

Коментарiв