Очільника Центру протидії корупції взяли на військовий облік

251
Шабуніна взяли на військовий облік, а комісара і офіцера, які порушили правила, покарали

Очільник правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін уже перебуває на військовому обліку, а військовослужбовців, які неналежним чином вручили йому повістку, покарано. Про це йдеться у відповіді міністра оборони Степана Полторака на запит народного депутата Мустафи Найєма, наданій редакції Української правди

Як повідомили у Міністерстві оборони, 7 червня 2017 року викликали Шабуніна до військового комісаріату, оскільки він вчасно не став на облік за місцем проживання, а 12 червня керівник оперативного командування «Північ розпорядився провести службове розслідування.

У результаті встановлено, що «Шабуніну повістку було вручено поза межами відповідальності Дніпровського районного військового комісаріату», а бланки повісток «було оформлено неналежним чином».

«Ці порушення стали можливими в результаті недбалого виконання службових обов’язків посадовими особами Дніпровського РВК та їхнім низьким рівнем військових професійних знань», – сказано у відповіді, датованій 21 липня.

«За неналежне виконання своїх службових обов’язків військового комісара Дніпровського РВК полковника Орла О.В. та старшого офіцера відділення комплектування Дніпровського РВК майора Жураховського М.С. притягнуто до дисциплінарної відповідальності», – повідомив міністр.

Також він додав, що Шабуніна В. В. 14 липня було взято на військовий облік у Святошинському районному військкомісаріаті Києва.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв