Абромавичус не планує повертатися на посаду

179
Міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус підписав документ, що остаточно засвідчує його рішення піти у відставку.

Абромавичус не планує повертатися на посаду
«Я не зміню свого рішення й не відкличу заяву про відставку з посади міністра. Це було зваженою резолюцією, вже підписано останній необхідний документ», − цитує ТСН Абромавичуса.
Додамо, що високопосадовець був відсутнім під час екстреного засідання Кабінету Міністрів. ЗМІ зазначають, що він покинув будівлю уряду за кілька хвилин до запланованої зустрічі. 
Айварас Абромавичус 3 лютого цього року заявив про своє рішення піти у відставку з посади очільника Міністерства економічного розвитку й торгівлі України. За його словами, до цього його змусило блокування роботи відомства деякими політичними силами й нав’язування кадрових змін. Зокрема він звинуватив нардепа Ігоря Кононенка в лобіюванні інтересів своїх ставлеників. Пізніше керівництво НАБУ оголосило про відкриття кримінального провадження проти народного депутата, оскільки для цього достатньою підставою є публічна заява Абромавичуса.

Коментарi

Коментарiв