Надіям на покращення відносин зі США кінець – в РФ прокоментували нові санкції

346
Мєдвєдєв заявив про кінець надії на покращення відносин зі США

Прем’єр-міністр Росії Дмітрій Мєдведєв прокоментував підписання президентом США Дональдом Трампом закону про посилення і розширення санкцій проти РФ.

«Підписання президентом США нового санкцій закону проти Росії створює кілька наслідків. По-перше, надії на поліпшення наших відносин з новою американською адміністрацією – кінець», – заявив Мєдведєв.

За його словами, так Росії була оголошена повноцінна торгова війна.

«Адміністрація Трампа продемонструвала повне безсилля, найбільш принизливим чином передавши виконавчі повноваження Конгресу. Це змінює розклад сил в політичних колах США», – зазначив російський прем’єр.

Крім того, він висловив думку, що остаточною метою таких законів є відсторонення Трампа від влади, а от напружені відносини між Росією та США зберігатимуться десятиліттями.

Водночас, очільник уряду РФ запевнив, що у чомусь санкції навіть йдуть на користь Росії і переконаний, що після посилення американських санкцій РФ впорається.

Подписание президентом США нового санкционного закона против России создает несколько последствий. Во-первых, надежде на…

Опубліковано Дмитрієм Медведевим 2 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв