КремльТБ зробив з нападника на журналіста «прихильника України»

328
РосЗМІ традиційно перекрутили скандал, пов'язаний із Україною

Російський пропагандистський ресурс Russia Today поширив відео, на якому оператор НТВ Павло Волосатов, який зняв побиття свого колеги,  заявив, що нападник у футболці «Оплоту» виступав із проукраїнських позицій.

«Ми знімали кореспондента в прямому ефірі і під час зйомки підійшов чоловік у кадр і закричав матом, що Росія – пі-пі-пі, що Росія захопила мою країну, вдарив кореспондента в обличчя і просто пішов. Він був один, дуже п’яний і неосудний», – зазначив оператор.

Опубліковано RT на русском 2 серпня 2017 р.

Користувачі соцмереж різко розкритикували таку відверту брехню.

«А брехати щось не добре. В оригіналі відео чітко чутно, що мужик каже «Моя країна, *** Україну захопимо», а не «Росія захопила мою країну». Посоромилися б так відкрито брехати, коли є пруф, знятий особисто цим же оператором», – прокоментував користувач Олександр Зінченко на сторінці російського журналіста Олега Кашина, який також опублікував відео RT.

«Майку «Оплот» перед зйомками він відібрав у справжнього активіста «Оплоту», – іронізує Левон Аветисян.

Крім того, заява Волосатова викликала здивування у російського журналіста Євгена Левковича: «Фразу нападника «Україну захопимо, бл*!». Із сюжету навіть не вирізали – він із неї, власне, і починається. Вимагаю провести розтин могили (письменника, автора антиутопії «1984» Джорджа – ред..) Оруелла. Упевнений, його в ній немає».

Все уже пошутили? А это произошло -) Оператор НТВ Павел Волосатов, ставший свидетелем нападения на своего коллегу, в и…

Опубліковано Евгенієм Левковичем 2 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв