Україна і світ увійшли в десятиліття військових конфліктів – аналітик

506
Військовий експерт, аналітик Олексій Арестович

Нині починається етап як військових, так і не військових зіткнень та гібридних воєн по всьому світу. Про це заявив військовий експерт Олексій Арестович.

«Україна і світ входить в десятиліття військових конфліктів, відтак до справжнього миру у світі ще дуже далеко. Розпочинається етап як військових, так і не військових зіткнень та гібридних воєн по всьому світу», – переконаний фахівець.

Щодо власне України, додав він, то держава пройшла тільки перший етап боротьби з ворогом.

«Війну можна припинити або поразкою, або перемогою. Звісно, ніхто в Україні не хоче припиняти її поразкою. Насправді ж, війна 2014-2017 років – це тільки перший етап боротьби з Росією. Зараз наступає вже другий – 2017-2021 років. І дуже важливо, щоб він не був для нас ще більш складним», – запевнив Арестович в ефір ZIK.

Крім того, він проаналізував ситуацію з українськими війковими, яких неодноразово намагаються залучити до себе політичні партії: «Зараз в Україні немає поки що касти військових, яка має чіткі озвучені інтереси. Українські військові дуже різні, і так само тяжіють до різних політичних сил та ідеологій. І далеко не завжди вони погоджуються в певних поглядах між собою. Тому, якщо знайдуться якісь військові, які наважаться піти на Київ, то одразу ж виступлять і ті, які будуть їх зупиняти».

Загалом, підкреслив аналітик, це найгірший сценарій, у якому може опинитися Україна, оскільки наслідки можуть бути жахливими.

«Я переконаний, що влада і суспільство спільно зможуть проконтролювати мирний процес зміни управління в країні. Адже військові не мають займатися внутрішньополітичними питаннями, вони повинні боротися із зовнішнім ворогом, яким зараз є Російська Федерація», – підсумував аналітик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв