Журналіст: Влада чекає, поки про Крим забудуть і ця проблема їм не «свербітиме»

360
Українська влада просто чекає, поки про Крим усі забудуть?

Україна робить велику помилку, не артикулюючи найважливіші для населення питання, які постануть в період деокупації Криму. Про це розповів заступник генерального директора єдиного кримськотатарського телеканалу ATR, журналіст і блоґер Айдер Муждабаев.

Журналіст переконаний – Україна повинна мати виразну політику щодо Криму після його повернення до свого складу.

«Усі повинні знати, що там буде. Всі повинні знати, хто колаборант, а хто ні. Я, наприклад, не знаю, глава сільради – колаборант чи ні? Його просто місцеві мешканці вибрали або ж він – колаборант, який здає місцевих жителів в ФСБ?», – підкреслив Муждабаєв в інтерв’ю Апострофу.

Він також зауважив, що і досі навіть не позначено злочин, за яке судитимуть або вражати в правах, люструвати потім

«Ось начальник відділу освіти – змінив присяги чи ні? До якогось моменту ці посади не рахуються політичними? А вчитель? Директор школи – зрадник чи хто? Хто мені відповість на це питання? Я не знаю. За міжнародними нормами – не зрадник», – продовжив експерт, наголосивши, що у Криму чекають подібного рішення України.

«Таке враження, що всі гілки влади зараз залягли, лежать і озираються по боках: забудуть про Крим зовсім чи ні? Якщо забудуть зовсім – то й добре. І все не буде свербіти, і у нас проблем менше… Але не забудуть. Ми не дамо їм спати. І досить людей крім нас ще в Україні, які не дадуть їм спати. Нехай ніхто навіть не сподівається», – заявив журналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв