Розенко закликав роботодавців змінити робочий графік через пекельну спеку

432
В Україні можуть змінити робочий графік через спеку

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав роботодавців змінити робочий графік своїх працівників через аномальну спеку.

Як заявив Розенко в ефірі 112, роботодавці через аномальну спеку в Україні можуть самостійно відкоригувати робочі графіки.

Наприклад, збільшувати обідню перерву чи скорочувати робочий час. Такі заходи, за словами віце-премєра, повинні зберегти робочий потенціал і здоров’я тих людей, які працюють на підприємстві.

Крім того, урядовець запропонував дозволити працівникам в період високих температур працювати менше або відпрацювати їх в інший час.

Слід підкреслити, що раніше Розенко заявляв, ніби скорочувати робочий час через спеку – недоцільно: «Ніхто роботодавця в цьому не обмежує і зараз (надання більшої обідньої перерви – ред.). А говорити про те, що давайте влітку скоротимо 40-годинний робочий тиждень і зробимо його, наприклад, 35-годинним, на мій погляд, є недоцільним».

Також нагадаємо, що від аномальної спеки в Україні вже померло двоє осіб – у Львові, Луцьку, а 3 серпня в Одесі помер полковник медичної служби, який перебував при виконанні службових обов’язків. Імовірна причина смерті – спека.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв