Велика російська мережа взуття іде з України – ЗМІ

235
Відома російська мережа взуття нарешті іде з України?

Велика російська взуттєва мережа «Kari» закриває магазини в Україні. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє LIGA.net.

Виданню вже підтвердили інформація про продаж магазинів директор торговельного центру, консультант з нерухомості і керівник великої торговельної мережі.

«По одному з торгових центрів прийшов лист про розірвання договору оренди з жовтня. Один із співробітників компанії підтвердив плани закриття і додав, що мережу можуть продати. Іще одне підтвердження – спам-розсилка СМС, в яких ідеться про масштабні розпродажі в зв’язку з закриттям, зазначає видання», – підкреслив комерційний директор девелоперської компанії «Будхаус Груп» Максим Гаврюшин.

Довідка. «Кari» – російська взуттєва мережа, яка працює на українському ринку з 2012 року. Її заснував бізнесмен Ігоре Яковлєв разом із мережею магазинів побутової техніки та електроніки «Ельдорадо». Однак, через деякий час він продав російську частину бізнесу чеському фонду PPF Group, а українську – бізнесменові Віктору Поліщуку.

Станом на сьогодні в Україні налічується 26 магазинів мережі «Kari» у найбільших містах. Згідно з інформацією Єдиного реєстру юридичних і фізичних осіб, «Kari Україна» належить кіпрському офшору «Раундвіль Менеджмент Лімітед», кінцевим бенефіціаром якого є Ігор Яковлєв.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв