Візова лібералізація з ЄС може бути запроваджена вже цього року, – Клімкін

156
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголосив, що сподівається на запровадження безвізового режиму з країнами Європейського Союзу вже цього року, оскільки для цього є чимало підстав.

Візова лібералізація з ЄС може бути запроваджена вже цього року, – Клімкін
«Процес обговорення в європейських структурах уже розпочався на рівні міністрів внутрішніх справ і міністрів закордонних справ, тож законодавчі зміни мають призвести до позитивного рішення. Дату, звичайно, не буду називати, але це відбудеться вже цього року, потрібно продовжувати боротися», – наголосив Клімкін під час засідання парламентського комітету з закордонних справ.
Відповідно до інформації Радіо Свобода, ухвалена у грудні минулого року згода Ради Європи на візову лібералізацію з Україною викликала чимало сумнівів у керівництва ЄС, на відміну від аналогічної обіцянки Грузії.  
Представник РЄ, який дав коментар лише за умови анонімності, повідомив, що до документа, відповідно до якого грудневий звіт Європейської комісії щодо безвізового режиму для України був позитивним, існує доповнення, яке високопосадовці не оприлюднюють.

Коментарi

Коментарiв