Україна все далі віддаляється від «совка» – Падалко про відпочинок на Одещині

1537
Падалко поділилася враженнями із відпочинку в Україні

Відпочинок на Одещині значно відрізняється від «бикуватої Анапи». Про це розповів відома українська телеведуча, дружина нардепа Єгора Соболєва Марічка Падалко.

«Ми все далі віддаляємося від «совка» та все більше поважаємо одне одного – найбільше враження від відпочинку на Одещині. В нас ще не такий сервіс, як закордоном, і не такі умови, але ми всі змінюємося. Відпустку цьогоріч ретельно не планували, вирішували, куди саме їхати в останній момент. Ткнули пальцем в небо, шукали місце, де небагато людей, тихо та немає «двіжу», – розповіла телеведуча, додавши, що у підсумку було обрано селище Лебедівка.

«Якщо коротко, то такого моря я ніде не бачила – красиве, тепле (поки не було шторму) та дуже чисте. Якщо в Лазурному минулого року через медузи це був суцільний кисіль, то тут можна не виходити з води. І найголовніше, на пляжі (він – фактично «дикий», не закріплений за базами чи пансіонатами) чисто, і люди все сміття за собою прибирають. Хіба що в піску, коли будуєш з дітьми вежі, трапляються старі недопалки», – підкреслила Падалко.

Також вона зауважила, що навколо «наших» вона почувається комфортно, оскільки «усі – різні, зі своєю уявою про відпочинок, але ніхто нікому не заважає, не горлає, не верещить, не принижує своїх дітей»,

«Коли я була «молодою» мамою, а вони через гормони є дуже «вразливими», я кілька років поспіль, включно з 2013-м, їздила з дітьми до Анапи. Бикування на тамтешньому пляжі батьків в бік своїх дітей просто не вкладається в жодні межі. Постійно чуєш навколо себе «ты че дебил? Ты тупой, да?». Я вже мовчу, що лупцювати дітей на пляжі, там норма. Я не кажу, що в нас всі янголи, але такого я не бачу», – наголосила журналістка.

За її словами, на Одещині багато білоруських і молдовських відпочивальників, а також багато українських прапорів. До того ж, значно  більше, аніж на Київщині.

«Напевно, тому що досі гостро стоїть питання ідентичності, на відміну від Києва. Одеса – різна. Неприємно була вражена два місяці тому на старті Одеського півмарафону, як група місцевих бігунів за нами (їх було до десятка чоловік в однакових футболках якогось місцевого клубу) відверто зневажали гімн України, який лунав на старті, поки ми їх не попросили замовкнути», – пише ведуча.

Розповідаючи про недоліки, вона звернула увагу на дороги: «Єдина нормальна ділянка – Спаське – Вилково. Власне завдяки їй ми таки з’їздили до української Венеції, а дорогою додому ще заїхали побачити фортецю у Білгород-Дністровському. Шабо відклали на наступний раз».

Ми все далі віддаляємося від "совка" і все більше поважаємо одне одного – найбільше враження від відпочинку на Одещині. …

Опубліковано Марічкою Падалко 3 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв