Як розвиватиметься війна між Порошенком і Аваковим: думка політолога

301
Скандал навколо Трояна - результат війни Порошенка і Авакова?

Нещодавній скандал навколо заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна, якого нібито затримали під час отримання хабара, є ілюстрацією конфлікту між оточенням президента Петра Порошенка і самим міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Про це розповів політичний експерт Павло Бульдович.

Експерт переконаний – Троян був обраний лише засобом атаки на міністра.

«Сам Троян не представляє собою певної значущої політичної фігури, в бізнесі він також не був особливо задіяний, тому очевидно, ниточка веде безпосередньо до Авакова. Президент не може виходити на якісь великі фігури, він не може безпосередньо тиснути на Авакова, тому використовуються люди з його оточення для дискредитації…», – підкреслив політолог у коментарі Апострофу

За його словами, часто конфлікти на високому рівні проявляються саме таким чином.

«Сам Президент не часто конфліктує в публічному просторі, на рівні міністерств, міністрів, конфліктують представники його середовища, наприклад, по лінії Ігор Кононенко (перший заступник очільника фракції «БПП» у Верховній Раді) – Володимир Омелян (міністр інфраструктури), оточення Володимира Гройсмана з тим же Кононенком, а також нардепом від «БПП» Олександром Грановським», – підсумував фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв