Європа знову звернула увагу на Крим, – експерт

200
Директор політичних програм Інституту Горшеніна Євген Курмашов зазначив, що єврочиновники знову звернули увагу на проблеми анексії Кримського півострова.

Європа знову звернула увагу на Крим, – експерт
На думку експерта, жорстка резолюція Європейського парламенту щодо анексії Кримського півострова і порушення прав людини на його території, ухвалена 4 лютого поточного року, є реакцією єврочиновників на агресивні спроби втручання російської влади в політику Німеччини – пише LB.ua.
«Як неодноразово відзначали українські й західні експерти, минулого року тема анексії Криму Росією була практично витіснена з порядку денного війною на Донбасі й переговорним процесом у Мінську. Однак ситуація змінилася. Крим знову в центрі уваги європейських дипломатів, чиновників і парламентарів. Хоча резолюція Європарламенту формально має лише рекомендаційний характер виконавчим органам ЄС, у 99% подібних ситуацій рекомендації депутатів виявляються підкріпленими реальними діями бюрократії в подальшому», – підкреслив Курмашов.
Нагадаємо, 4 лютого цього року Європейський парламент у своїй резолюції щодо порушень прав людини у Криму закликав Російську Федерацію розпочати дипломатичні переговори з Україною щодо деокупації в міжнародному форматі.

Коментарi

Коментарiв