Україна видасть США кібершахрая, який намагався відмити 30 мільйонів доларів

298
Кібершахрай, який намагався відбити 30 млн доларів, хотів отримати громадянство України

Генеральна прокуратура України погодилась видати США Владислава Халупського, якого розшукують за вчинення низки злочинів. Зокрема, чоловік розшукувався за вчинення шахрайства з цінними паперами та змову з метою відмивання грошей на суму близько 30 мільйонів доларів. Про це повідомила прес-секретар очільника ГПУ Лариса Сарган.

Як зазначила Сарган, Халупський має американське громадянство, однак після арешту попросив про надання йому громадянства України.

«Як Халупський тільки не «петляв» із намаганнями уникнути повернення в Штати – навіть про «одеське коріння» згадав у спробах здобути український паспорт. Коли ж зрозумів, що українська тюрма теж його чекає, прибіг в американське консульство з проханням забрати чим швидше з України – забув, бідося, що перед цим сам на політичний притулок подався – довелось всі свої претензії відкликати», – підкреслила прес-секретар Генпрокурора.

Також вона додала, що Халупського було затримано в Одесі в лютому 2017 року. 4 квітня Малиновський суд Одеси помістив його під нічний домашній арешт.

2016 року окружний суд Східного округу Нью-Йорка обвинуватив Халупського і його спільників у змові з метою вчинення шахрайства з використанням електронних засобів комунікації, шахрайстві з цінними паперами, незаконному вторгненні в мережі для відмивання коштів. У жовтні було видано ордер на арешт Халупського.

В – ВИДАЧАГенеральний прокурор Юрій #Луценко:"Генеральною прокуратурою України задоволено запит Сполучених Штатів Аме…

Опубліковано Ларисою Сарган 4 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв