НАБУ проґавило навіть дрібну здобич – політолог про справу Полякова-Розенблата

235
Справою Полякова-Розенблата влада показує Заходу, що вона начебто здає «своїх»?

Із самого початку справа нардепів Полякова і Розенблата була розрахована на Захід. Ситуація виникла, коли Президент України Порошенко був у Вашингтоні перед великими візитами міжнародних партнерів та Євросамітом у Києві, і свою піар-функцію вони виконали. Про це розповів політичний експерт Олексій Якубін, оцінюючи подальші перспективи розвитку справи Полякова-Розенблата.

«Свою піар-функцію справа виконала, а тепер депутати розуміють, що глобальних і юридичних можливостей вплинути на них немає. Тому відбувається підвищення ставок, а в медійному полі розкручується тема, що погані ті, хто їх звинувачує», – підкреслив фахівець у коментарі Слову і Ділу.

Також він запевнив, що з Розенблатом ситуація майже така ж, як і з Поляковим: «Його стратегія захисту в тому, що ось є застава і все. Що ще від нього вимагається й чому він має здавати паспорти? Це така ж концепція підвищення ставок, як і в Полякова».

За словами Якубіна, загалом щодо Розенблата й Полякова обрана певна тактика. Так, із одного боку, влада показує Заходу, що вона начебто здає «своїх».

«Хоча це дрібна здобич, тому що в НАБУ є й більша. Наприклад, той самий Мартиненко, але й щодо нього прогресу немає. Зараз НАБУ начебто взялося за дрібну здобич, але насправді й тут проблеми, навіть з окремими народними депутатами», – підсумував політолог.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв