Портніков: Крим може повторити долю Куби під владою Фіделя Кастро

383
На думку журналіста, Крим під владою РФ може повторити долю Куби під керівництвом Кастро

Анексований Крим під владою кремлівських маріонеток може в точності повторити долю Куби під владою Фіделя Кастро. Такий прогноз зробив український журналіст, публіцист і телеведучий Віталій Портніков, оцінюючи плани «влади» окупованого півострова встановити пам’ятник комуністичному диктатору Куби.

Як зазначив публіцист, Фіделю Кастро «варто постояти в Криму – принаймні, в роки стрімкого перетворення окупованого півострова в черговий «острів свободи».

Він також запевнив, що Куба після приходу до влади Кастро і Крим, захоплений Путіним і «відданий на годування Аксьонову й іншим «гоблінам», дуже схожі.

«Не буду стверджувати, що до воцаріння Кастро Куба була багатою успішною країною – але, принаймні, у неї був шанс. Поява в столиці Куби «ввічливих зелених чоловічків» на чолі з Кастро і жорстоким фанатиком Че Геварою, цим кумиром божевільних «ліваків» всього світу, все змінила. Куба втратила шанс. Всього за кілька років Кастро перетворив острів у злиденну занедбану провінцію, головною мрією багатьох жителів якої стала втеча до блискучих берегів сусідньої Флориди, в справжній вільний світ», – підкреслив Портніков у статті для Крим.Реалії.

На цьому тлі він нагадав,що Кастро намагався перетворити кубинців у націю утриманців, які послідовно жили за радянські, китайські, венесуельські подачки.

Крім того, наголосив журналіст, міжнародна криза у зв’язку зі спробою розмістити на Кубі радянські ракети ледь не спровокувала Третю світову війну.

«У Криму після окупації відбувається щось схоже… Поява «ввічливих зелених чоловічків» все змінила, хіба що масштаб вторгнення важко порівнювати з кубинським – із Аксьонова такий же Кастро, як із Гіркіна Че Гевара! І тим не менше навіть ці люди – справжні політичні нулі – завдяки підтримці з Кремля змогли позбавити півострів майбутнього. Крим на наших очах перетворюється в злиденну занедбану провінцію: хиріє сільське господарство, зникають інвестиції, перестає годувати курортний сезон. Як і кубинці, кримчани перетворюються в утриманців, які залежать від подачок із Москви», – констатував телеведучий.

За його словами, історія повторюється, і хіба що для втечі з півострова не потрібно робити такі нелюдські зусилля, як для втечі з Куби.

«Фідель Кастро дійсно може бути увічнений у Криму, стати монументом безвиході і ганьби. Нехай ставлять. Звичайно, коли Крим повернеться до України, кримчани знесуть і цього бовдура, і «ввічливих зелених чоловічків», і Леніна, і всю іншу нечисть, яку окупанти залишають і розставляють на вулицях міст півострова», – підсумував публіцист.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв