Абромавичус має намір надати НАБУ докази корупції в держкомпаніях

234
Міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус, який нещодавно оголосив про рішення піти у відставку, надасть НАБУ докази корупції в державних компаніях і тиску на його відомство.

Абромавичус має намір надати НАБУ докази корупції в держкомпаніях
В інтерв’ю РБК-Україна Абромавичус зазначив, що нині не контролює справ міністерства, оскільки збирає докази для детективів Національного антикорупційного бюро щодо зловживання службовим становищем у державних підприємствах і тиску на нього та його відомство. За його словами, він і його помічники мають уже чимало матеріалів фактажу.
Високопосадовець також розповів, що під час екстреного засідання КМУ, на відміну від своїх колег, не відкликав заяву про відставку, оскільки жодна з його пропозицій не була розглянута. По-перше, Абромавичус закликав народного депутата Ігоря Кононенка, якого раніше було звинувачено в тиску на Міністерство економічного розвитку й торгівлі, покинути політику. По-друге, йшлося про відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна. 
«На жаль, у населення довіри до судів і прокуратури немає. Я про це неодноразово говорив, звертав увагу і просив прискорити реалізацію судової реформи. Щодо НАБУ, то дуже сподіваюся, що цей новий орган буде працювати зовсім по-іншому. Мої заяви стануть своєрідним тестом. Вони мали резонанс, суспільство стежить за ними, тому дуже сподіваюся на результат», – наголосив Абромавичус.

Коментарi

Коментарiв