Російський опозиціонер розповів про серйозну психологічну проблему Путіна

541
Відомий політик переконаний - у Путіна серйозне психологічне відхилення

Президент РФ Владімір Путін став неадекватний і цьому передує психологічна проблема. Про це заявив російський опозиціонер і політичний експерт Константін Боровой.

За словами політика, Путін перебуває у так званому параноїчному стані. Як розповів Боровий, він провів аналіз поведінки глави Кремля під час Петербурзького форуму – передає Гордон.

«Це важкий, хворобливий стан, коли логіка ще присутня, але вже більшою мірою кримінальна псевдологіка. У нього виникає власна логіка. Вона виглядає як послідовність логічних кроків, але при цьому, звичайно ж, парадоксальна. Розвивається параноїдальний стан в побутових випадках призводить до того, що хворий стає агресивним», – пояснив політолог.

Також він підкреслив, що подібний стан може бути у ревнивого чоловіка, який через «нав’язливий стан, марення ревнощів» може вбити дружину чи вигаданого її коханця. Такою поведінкою, стверджує експерт, Путін нагадує Сталіна, коли він почав потужні репресії проти своїх соратників, найближчого оточення.

«Він стає похмурим, замкнутим і дуже небезпечним для оточуючих. Унаслідок марення Путін включає людей з найближчого оточення в число небезпечних ворогів. Саме для них в першу чергу він стає небезпечним. Це вже відбувається на прикладі якихось губернаторів, яких раптом починають звинувачувати в корупції», – резюмував Боровой.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв