Савченко спричинила міжнародний конфлікт «наїздом» на Білорусь

570
Через Савченко розгорівся скандал із Білоруссю. Поки - лише на медійному рівні

Народна депутатка України Надія Савченко спровокувала міжнародний конфлікт своєю заявою про Білорусь. Про це розповів блоґер Алекс Голобуцький.

«Савченко примудрилася спровокувати міжнародний конфлікт з Білоруссю – хоча поки на медійному, а не дипломатичному рівні. Ми вже якось звикли зі своїми юродивими в політиці: сміємося, звичайно, але серйозно не сприймаємо. Якось уже рефлекс виробився – відразу визначати можливі наміри ляльководів цих маріонеток. А ось Білорусь сприйняла балаканину Савченко як реальну загрозу і декларацію про наміри», – підкреслив Голобуцький.

Виявилося, що в інтерв’ю, яке нардеп дала через тиждень після візиту президента Білорусі Олександра Лукашенка до Києва, вона висловила територіальні претензії до сусідньої держави.

«Велика проблема: влади я не відчуваю. Проблеми, які мені зараз приносять люди, – питання рівня президента: демаркація кордону з Білоруссю, яку почав Кучма і підписав Янукович, пройшла несправедливо – ми втратили 100 метрів своєї землі. Далі – озера Волині спустошуються, вони віддають воду для зрошення полів Білорусі. У мене немає тієї влади, щоб я могла вирішити такі проблеми. Влади, яку я маю, не вистачає для наведення порядку в країні», – заявила тоді Савченко.

За словами блоґера, білоруські ЗМІ вже на повному серйозі посилаються на міжнародні домовленості, перераховують підписані двосторонні документи і зобов’язання по ним.

«Утім, не можна виключати і того варіанту, що саме цей приклад для використання в інтерв’ю був підготовлений кремлівськими кураторами Савченко спочатку з невеликим розрахунком «подражнити Білорусь» і трошки додати лайна в бочку демонстративно приязних відносин України і Білорусі на тлі візиту Лукашенко», – підсумував Голобуцький.

Савченко умудрилась спровоцировать международный конфликт с Беларусью – хотя пока на медийном, а не дипломатическом уров…

Опубліковано Alex Golobuckij 5 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв