Порошенко у винищувачі чи Путін зі щукою? – журналіст вказав на змагання президентів

386
Порошенко і Путін вирішили позмагатися між собою піар-заходами?

Політ Президента України Петра Порошенка на винищувачі стоїть в одному ряду із піар-заходом російського президента Владіміра Путіна, фото відпочинку на дикій природі якого днями поширили російські ЗМІ. Таку думку висловив Крістофер Міллер кореспондент «Радіо Свобода».

Раніше у АП повідомили, що Президент України Петро Порошенко здійснив переліт на бойовому винищувачі Міг-29 на місці другого пілоту з аеродрому у Василькові до військового аеродрому у с. Гавришівка Вінницької області.

«Подорож Путіна до сибірського озера без сорочки не лишилась без відповіді. Порошенко піднявся у повітря у Міг-29 у повному військовому споряджені», – зазначив Міллер, коментуючи політ Порошенка.

Міллеру дорікнув український журналіст Гоша Тихий: «Ваш світ обов’язково крутиться навколо Путіна. Схоже, що у вас всі події пов’язані із ним».

Напередодні російські ЗМІ поширили фото з відпочинку Путіна у Туві. На фото лідер Кремля відпочиває на природі, гріється на сонечку з оголеним торсом поруч із міністром оборони Росії Шойгу, іншими чиновниками, пірнає з аквалангом. Західні коментатори назвали відпочинок Путіна піар-заходом Кремля тощо.

«Путін готується представити новий мікстейп», – іронізує Стіфен Міллер з FoxNews.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв