«Анексія неприйнятна» – німецький політик різко змінив свою позицію щодо Криму

335
Крістін Лінднер різко змінив свої слова щодо анексії Криму

Очільник Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер дивно виправдав свою нещодавню заяву щодо необхідності налагодження відносин з Росією, не відволікаючись на питання Криму. Про це повідомляє DW.

За словами Лінднера, анексія Криму неприйнятна.

Німецький політик запевнив, що вже багато років виступає з гострою критикою російського президента Владіміра Путіна і за це піддається критиці. Політика звинувачують в тому, що він піддає ризику спадщину політики розрядки, яку залишили інші представники партії Вільних демократів – Шеель і Геншер. А коли він говорить про необхідність поліпшення відносин з РФ, його називають «людиною, яка розуміє Путіна».

«Ми не приймаємо незаконну анексію Криму або інші імперські жести, які надходять із Кремля. Але у відносинах потрібен рух, про це ми вже писали у своїй передвиборчій програмі. Нічого нового. Санкції повинні бути посилені, якщо ми будемо бачити кроки назад … Але якщо ми будемо бачити прогрес, санкції повинні бути ослаблені. Крок за кроком, не як аванс, але поетапно це може бути можливим», – підкреслив лідер ВДПН.

Крім того, він розкритикував ЄС за поблажливість щодо дотримання санкцій і назвав позитивним моментом розширення санкцій через постачання турбін Siemens в окупований Крим.

На його переконання, питання Криму вирішити не можна, однак проблему півострова потрібно постійно озвучувати. Водночас, «не слід прив’язувати до цієї проблеми вирішення інших питань».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв