Яке майбутнє чекає на Януковича і Азарова: прогноз

537
Журналіст переконаний - у Януковича і Азарова немає шансів повернутися у політику

Українські політики-втікачі Віктор Янукович і Микола Азаров не мають політичного майбутнього. Що далі чекає на екс-гаранта і екс-прем’єра – спрогнозував журналіст, кореспондент України у Москві Роман Цимбалюк.

«Усі чудово розуміють, що це – збиті політичні льотчики. До Партії регіонів та її колишніх лідерів в Кремлі є чітке ставлення, яке можна описати словом «презирство». Це люди, які все профукали, і далеко не всі зрозуміли, чому це сталося», – підкреслив Цимбалюк в інтерв’ю Апострофу.

За його словами, після окупації затятих прихильників «русского міра» і російської мови Кремль відправив «на смітник», і єдине що їм залишили – можливість брати участь у пропагандистських шоу на росТБ.

«Однак, знаючи, скільки людей їх там обслуговує, можу сказати, що вони далеко не бідні, і з цієї точки зору у них все добре. Тільки в Москві багатих людей і красивих автомобілів багато, і цей ресурс там не рідкісний, а от влада дістається тільки елітної групи, і вони тут пролітають просто повз», – зауважив журналіст.

Згідно з його прогнозом, якщо росіяни підуть на спроби захопити нові території України, акцент все одно буде зроблений на місцевих маріонеток за прикладом тих, які діють зараз на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

«У Москві чудово розуміють, що в Україні зараз не може бути проросійських сил. Можуть бути кримінальні сили, бандитські», – підсумував український кореспондент.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв