Гризлов може зірвати зустріч Тристоронньої контактної групи

148
Запланована зустріч Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі може не відбутися, оскільки репрезентант РФ Борис Гризлов не підтвердив своєї участі в засіданні.

Гризлов може зірвати зустріч Тристоронньої контактної групи
Згідно з інформацією Інтерфакс-Україна, Борис Гризлов поки не підтвердив своєї участі в засіданні Тристоронньої контактної групи, запланованої на 10 лютого цього року. На думку одного з учасників переговорів у Мінську, який побажав залишитися анонімним, таким чином Російська Федерація намагається заморозити процес. 
Раніше представник України у Тристоронньої контактній групі, колишній Президент Леонід Кучма закликав сторони здійснити переговори після зустрічі міністрів закордонних справ країн «нормандського формату». Така заява, за словами дипломата, пов’язана недотриманням Мінський домовленостей бойовиками так званих ДНР і ЛНР та складною ситуацією щодо звільнення полонених бійців. 
Нагадаємо, під час попереднього засідання в Мінську дипломати вкотре домовилися про оголошення режиму тиші на Донбасі й обмін полоненими, проте вже наступної доби після зустрічі бойовики активізували свої сили. Ватажок «ЛНР» Ігор Плотницький пообіцяв відпустити всіх заручників, проте не дотримався власної обіцянки, звинувативши у всьому українську сторону.

Коментарi

Коментарiв