Це має бути круто – розмовляти українською – ветеран АТО

4220
Засновник «Pizza Veterano» Леонід Осальцев переконаний - українську мову потрібно захищати сьогодні

Українська мова потребує захисту в Україні, задля чого необхідна відповідна законодавча база. Окрім того, українську мову необхідно популяризувати, а не змушувати нею розмовляти. Таку думку в інтерв’ю виданню Апостроф висловив колишній боєць ЗСУ, ветеран АТО та засновник закладу «Pizza Veterano» Леонід Остальцев.

«Звичайно, зараз буде великий супротив, бо ціле покоління виросло з російською мовою. Але ми не можемо забувати про те, що живемо в країні під назвою Україна», – підкреслив Остальцев.

«Однак тут є дуже тонка така грань. Дуже легко когось змусити щось робити. От я влаштував зібрання – і кажу: «Так, с**а, усі базарять українською – усі без виключення!». І все. Усі базарять. Але ж троє не хотіли цього робити! І я розумію, що вони ламали себе, а я ламав їх. То неправильно. Краще, щоб це була якась прикольна гра або мейнстрім», – пояснив ветеран АТО.

«Треба популяризувати українську мову. У першу чергу, нею треба хотіти розмовляти. Це має бути круто – розмовляти українською!», – наголосив засновник «Pizza Veterano».

На його переконання, у цьому питанні ми переможемо, просто «потрібен час і потрібна якась мудрість, напевно. Аби не перегнути палицю».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв