Український співак, покусаний собакою, став жертвою ледачих полісменів

441
Фронтмен гурту "Друга ріка" постраждав від собаки і ледачих копів

Лідера української рок-групи «Друга ріка» Валерія Харчишина під час велосипедної прогулянки покусала собака. Однак, на цьому усе не завершилося, оскільки потім співаку довелося зіштовхнутися з бездіяльністю української поліції.

«Прогулюючись велосипедом, мене наздогнало це чудовисько. Ось цей пацик вкусив мене за ногу. Ви знаєте, що в нашій країні по протоколу ти повинен зробити – звернутися в травмпункт за місцем проживання, щоб терміново провести вакцинацію від сказу. Не залежить від розміру і соціального сорту собаки. А ще зловити пса і відвезти на станцію боротьби зі сказом тварин або, як мінімум, до ветеринара», – нагадав Харчишин.

«Так ось, діагноз невтішний, якщо ти живеш в Україні і пес, що тебе вкусив, скажений. Причини дві. Вакцини немає не те, що за місцем реєстрації, а взагалі у всій Україні, і це вже абсолютно серйозно. Тому, якщо пес скажений, то вам слід підшукувати найближче бюро ритуальних послуг, щоб замовити гарне соснове пальто. Ліків від сказу не існує. І якщо ви мрієте про спокійне життя протягом інкубаційного періоду, залишається зловити собаку і відвезти його на обстеження», – розповів співак.

За його словами, господар собаку не віддав, тому він був змушений зателефонувати в поліцію.

«Телефоную у 102 і радію ввічливому спілкуванню з черговим, що фіксує все за кілька секунд. А потім телефонує розчарування по імені Сирота Руслан Анатолійович зі словами: «Що там у вас трапилося?». Коротко розповідаю про проблему, відсутність вакцини і завдання…

– Ви що, хочете, щоб ми за собачкою бігали?

– Ні, – кажу, – зловіть хоча б господаря, а він нам – собаку.

– Ви хочете, щоб ми стали на вашу сторону?

– Ні, я прошу мені допомогти. Мене покусав пес .. Вакцини…

– Чув, чув… Звертайтеся у суд..

– Та який суд, нам собаку до ветеринара…

– Єдине, що ми можемо – оформимо заяву, коли наряд звільниться. Будете чекати?».

Через півгодини, додав музикант, приїхав наряд простих, але абсолютно адекватних поліцейських: «Легко вмовляють господаря видати собаку, той, побачивши людей у ​​формі, сам став псом і почав нервово штовхати собаку і сунути його в будку для перенесення, яка виявилася замалою. Той, відповідно, втік. Тоді поліцейський сам покликав собаку і пристебнув йому повідець»,

Потім, зазначив Харчишин, був відділ по боротьбі зі сказом, який працює повні 4 дні і до обіду в п’ятницю, оскільки на вихідних собаки не кусають.

«Мій ветеринар запропонував мені тримати собаку у себе вдома протягом 10 днів. Якщо за цей час собака не здохне, то і ви будете жити довго і щасливо і колись 100% помрете, але не від сказу. Але запропонував зробити все по протоколу. І я поїхав у травмпункт, щоб почути, «вакцини немає, спостерігайте за тим песиком…». Але є аналог, їдьте купіть від правця вакцину, на всякий пожежний», – підсумував артист.

Я розумію, що Facebook – не книга скарг та хотілось би поділитися чимось позитивним, але не сьогодні. Вчора, прогулюючис…

Опубліковано Валерієм Харчишиним 6 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв