Роман Кулик: Не треба вдавати моралістів через смерть Бережної – людини, яка хейтила все українське

433
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

І знову: через «некласичність»/гібридність/неповноцінність, називайте дану ознаку як завгодно, цієї війни, у нас викривлене і її сприйняття. Померла людина, яка хейтила все українське, брала участь в розвалі України протягом 2010-2013рр., сприяла початку війни, відпрацьовувала російські пропагандистські теми, бажала смерті тій версії Україні, що почала відроджуватись після Революції, працювала на країну-окупанта.

Це не «інша думка» чи цивілізований опонент, а переконаний, ідейний та публічний колаборант, незалежно від статті, віку, сімейного стану («ана же мать» –  для когось таємниця, що більшість бойовиків на сході теж чиїсь батьки і чоловіки? Ні? У когось смерть терористів від обстрілів ЗСУ теж викликає співчуття? А різниця між ними не така й суттєва), зовнішності чи решти критеріїв.

Смерть цінного колаборанта і не має викликати співчуття, бо це мінус потузі агресора. Співчуття і журба за такими персонажами – ознака не гуманізму, а моральної роззброєності суспільства. Тож не треба вдавати моралістів і поборників етики, бо схоже на зламаний компас.

Джерело: Роман Кулик

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв