Нардеп від «БПП» підозрює Кононенка у причетності до нового підрозділу ГПУ

202
Народний депутат України від «БПП» Сергій Лещенко заявив, що новий підрозділ Генеральної прокуратури створено для колишнього заступника голови фракції «Блок Петро Порошенка» Ігоря Кононенка.

 
Нардеп від «БПП» підозрює Кононенка у причетності до нового підрозділу ГПУ
«5 лютого 2016 року Генпрокурор Віктор Шокін підписав наказ про створення Департаменту розслідування й нагляду у кримінальних провадженнях у галузі державної служби та власності. При цьому у структурі ГПУ було ліквідовано Управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами з особливо відповідальним становищем, а також відділ, що здійснює процесуальне керівництво у таких провадженнях», – цитує Українська правда Лещенка.
Нардеп наголосив, що новий підрозділ налічує понад 50 працівників, у той час як раніше подібна структурна одиниця нараховувала лише 25 осіб. За його словами, такі дії керівництва ГПУ можна пояснити спробою «допомогти Кононенку досягти його політичних цілей». 
Додамо, міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що написав заяву на відставку, оскільки не має наміру працювати під тиском деяких політичних сил і з нав’язуванням кадрових змін, пов’язаних із інтересами Ігоря Кононенка.

Коментарi

Коментарiв