Бойовики намагаються прорвати українську оборону в районі Бахмутської траси – РНБО

236
За інформацією Турчинова, бойовики намагаються прорвати оборону українських бійців у районі Бахмутської траси

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що терористи ОРДЛО здійснюють постійні бойові провокації із застосуванням артилерії, танків, реактивних систем залпового вогню та мінометів у зоні відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Луганськ».

Відповідну заяву очільник Ради нацбезпеки зробив під час робочої поїздки у зону АТО, де перевірив стан забезпечення та бойової готовності підрозділів ЗСУ у вищезазначеному оперативно-тактичному угрупуванні, передає прес-служба РНБО.

«Щодня на ділянці фронту, яка перебуває у зоні відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Луганськ», противник здійснює системні вогневі провокації, зокрема, із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння: артилерії, танків, реактивних систем залпового вогню та мінометів. Щотижня відбувається декілька бойових зіткнень», – зазначив Турчинов.

За його словами, терористи не припиняють постійних спроб прориву української оборони для просування в напрямку Бахмутської траси з виходом на стратегічно важливі рубежі.

«Однак провокації російських гібридних військ жорстко припиняються професійними діями наших військових», – підкреслив очільник відомства.

Крім того, він додав, що Турчинов відвідав бойові позиції 58-ї окремої мотопіхотної бригади на передньому краю української оборони в районі Кримського, Новотошківського та Новозванівки.

«Найбільша кількість вогневих провокацій у Луганському секторі здійснюється саме в зоні відповідальності 58-ї бригади, яка завдяки мужності та професійності своїх бійців не залишає ворогу шансів на просування вперед», – підсумував політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв