Значна частина депутатів «БПП» виявилися екс-регіоналами

208
ЗМІ поширюють інформацію про те, що понад 30% чинних депутатів від «БПП» є колишніми членами «Партії регіонів».

Значна частина депутатів «БПП» виявилися екс-регіоналами
У своїй статті для Дзеркала тижня Олег Бондар повідомив, що майже з 400 депутатів від «Блоку Петра Порошенка», які нині працюють в обласних радах, є колишніми членами «Партії регіонів» Віктора Януковича, майже 20 парламентарів від «БПП» приблизно зі 140 також є екс-регіоналами.
«Якщо позначити точки найщільнішого співробітництва нової влади з представниками старої, то п’ятірку лідерів очолили Дніпропетровська й Одеська області, де половина депутатів «БПП» в облрадах – колишні регіонали. Із точки зору цієї статистики постає запитання, хто більше влаштовував парламентув кріслі мера Дніпропетровська  – ставленик Коломойського Філатов чи екс-регіонал Вілкул? Як, утім, і в Одесі, де центральна влада не надто сприяла просуванню в мери Олександра Боровика з формально пропрезидентської команди Саакашвілі та не заважала перемозі чинного градоначальника Геннадія Труханова, колишнього нардепа від «ПР» і екс-глави фракції «Партія регіонів» в Одеській міськраді», – наголосив журналіст.
Бондар також нагадав, що кандидат на посаду міністра охорони здоров’я від фракції «БПП» Олексій Гончаренко на одному з сайтів видалив інформацію про своє членство в «Партії регіонів».  

Коментарi

Коментарiв