РФ дала новий сигнал щодо Донбасу, і Україна повинна дзвонити у всі дзвони – експерт

841
"Громадянам" так званих ДНР і ЛНР скасували обмеження щодо перебування в Росії на 90 днів

В Росії ухвалили рішення про скасування обмеження в 90 днів на час перебування в країні для жителів окупованих районів Донбасу, у той час як для всіх інших українців міграційні правила залишаться незмінними. Навіщо це знадобилося Кремлю і як Україна повинна на це реагувати – пояснив військовий експерт Олег Жданов.

За словами фахівця, цими діями Росія показує, по-перше, свою лояльність до «громадян ОРДЛО», і, по-друге, так Кремль показує своє заступництво щодо «республік» всім на міжнародній арені, показує, що вона підтримує ці новоутворення і що ці новоутворення – інтереси РФ.

«Це сигнал для нас, це сигнал для «нормандського формату» і для США, особливо після того, як прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков буквально пару днів тому виправдовувався укотре, що ми не можемо вивести війська з Донбасу, оскільки «нас там немає». А в США вже чудово володіють ситуацією, тому вони вимагають виконання «Мінська». А ті кажуть, що «ихтамнет», але при цьому демонструють, що вони будуть підтримувати ЛДНР, що вони їх не кидають», – підкреслив Жданов у статті для Апострофа.

Безсумнівно, переконаний він, Україна повинна відреагувати на такі дії Росії.

«Вона повинна дзвонити в усі дзвони, починаючи від ноти протесту, закінчуючи подачею заяви на резолюцію ООН. Неважливо, ухвалять її чи ні, наше завдання – відреагувати. А поки виходить, що навіть Захід – і той зі своєю аморфністю – реагує набагато інтенсивніше на випади РФ щодо конфлікту на Сході України і анексії Криму, ніж сама Україна», – підсумував аналітик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв