Знову зрада? – кандидат в канцлери Німеччини закликала змінити позицію щодо РФ

385
Сара Вагенкнехт закликала пом'якшити курс щодо Росії

Кандидат у канцлери Німеччини від «лівих» Сара Ваґенкнехт підтримала висловлювання лідера німецьких лібералів Крістіана Лінднера про необхідність зміну курсу у відносинах з Росією.

Про це політик заявила в інтерв’ю виданням Funke Mediengruppe, опублікованому у ніч на 8 серпня – передає Spiegel.

На переконання Ваґенкнехт, задля миру та безпеки у Європі необхідно негайно повернутися до традиції «політики розрядки» щодо Росії: «Якщо Вільна демократична партія згадала про ці зовнішньополітичні традиції, це можна тільки привітати».

5 серпня очільник Вільної демократичної партії Лінднер заявив, що питання анексії Криму необхідно тимчасово «загерметизувати», і спочатку досягти прогресу за іншими пунктами відносин з Москвою.

Пізніше лідер ВДП прояснив свою позицію, заявивши, що його партія не визнає незаконну анексію Криму. Однак, за його словами, оскільки наразі проблему окупації розв’язати не можливо, не варто прив’язувати до нього інші питання, адже інакше не вдасться досягнути прогресу у відносинах з Росією.

8 серпня Лінднер знову розповів про свою позицію щодо відносин з Росією та Криму. В інтерв’ю виданню Bild політик заявив, що не виступає за «м’який курс» щодо Кремля: «Ми не хочемо пом’якшувати санкції без кроків з боку Росії. Москві потрібно надіслати сигнал, що Росія матиме місце у європейському домі, якщо вона знову дотримуватиметься правил внутрішнього порядку».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв