Колеги Абромавичуса назвали умови його повернення на посаду міністра

174
Глава департаменту координації міжнародних програм Міністерства економічного розвитку й торгівлі Олена Трегуб заявила, що Айварас Абромавичус повернеться на посаду очільника відомства лише за умови створення нового незалежного КМУ.

Колеги Абромавичуса назвали умови його повернення на посаду міністра
«Шансів, що Абромавичус залишиться в чинному складі уряду, немає. Він налаштований на те, що зможе повернутися до керування країною, лише якщо буде якийсь новий ривок у розвитку нашої держави, і парламент погодиться на формування нового уряду з професійних незалежних фахівців», – наголосила в ефірі Громадського Радіо Трегуб. 
Вона наголосила, що урядовці, які прийшли до влади у зв’язку з подіями на Майдані, розчаровані. Нині команда Міністерства економічного розвитку й торгівлі України закликає Президента Петра Порошенка до кардинальних кадрових змін. Зокрема йдеться про відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна «перезавантаження» уряду. 
Нагадаємо, міністр економічного розвитку й торгівлі Айварас Абромавичус оголосив про рішення піти у відставку. За його словами, підставами для такої резолюції стали блокування роботи відомства й нав’язування кадрових змін.

Коментарi

Коментарiв